Faq

Quality Meat

First choice and organic foods

1

CHECK THE MENU

Quisque eu euismod arcu. Morbi dapibus diam, sed interdum velit. Proin tempor nunc vel nisl condim.

2

SELECT THE MEAT

Mauris vel quam vel felis maximus bibendum vel quis erat. Duis accumsan posuere .

3

ORDER IT

Phasellus mattis arcu ut ante hendrerit faucibus. Sed tristique justo sed nunc sagittis, nec.

4

TASTE YOUR MEAL

Vivamus quis interdum neque. Aenean convallis urna at sapien dignissim, quis fringilla ipsum.

Organic Beef

Origin of our meat

Sed tristique ac lorem quis maximus. Aliquam pharetra, dui vel finibus porta, elit massa vestibulum sapien, eu molestie odio lacus a odio. In ornare felis vitae lacus congue pretium. Donec ligula arcu, ultrices nec vulputate a, lacinia sed lectus. Donec vel eros hendrerit, iaculis arcu vel, euismod ligula.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec malesuada risus id orci sodales.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec malesuada risus id orci sodales.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec malesuada risus id orci sodales.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec malesuada risus id orci sodales.

Stay Informed

Check all our News

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc orci nisl, tempus ut sem a, scelerisque

Lajme

Grant Kontrata “HALLALL”

Sot më 29/06/2018 nënshkruam grant kontratë me Bankën Europiane për Rindërtim dhe ZhvillimInstalim “(HALLALL)” dhe intergrimin e tij në sistemin e Menaxhimit të sigurisë së Ushqimit në “DINAMIKA SH.P.K” Falenderojmë EBRD-në për besimin dhe bashkëpunimin e vazhdueshëm për punët e sukseshme të stafit DINAMIKA.

Më shumë

Uncategorized

Vizita nga KOSOVO FOOD SAFETY

Rekomandim nga agjensioni i ushqimit të Kosovës për të dërguarit e EU “SNKE – Food Safety Expert Official Control Procedure and Traceability” në krye me Zotri Alberto Mancuso!  Gjatë inspektimit fizik morëm Komplimente nga zyrtaret e AUK dhe EU-së si dhe na informuan së shpejti do të kalojmë në kategorinë A. Mr. Alberto Mancuso said that our factory is number one in Kosovo for […]

Më shumë

Lajme

Vizitë nga Agjencia e Ushqimit dhe Veterinarisë

Gjatë vizitës zyrtare nga Agjensioni i Ushqimit dhe Veterinarisë të Kosovës. Inspektuan fabrikën fizikisht dhe bënë kontrollin e të gjitha dokumentacioneve.Ishte një Vlerësim shumë pozitiv dhe i pranueshëm nga ana e Inspektoriatit. DINAMIKA SH.P.K do të jetë fabrika e parë në nivel nacional qe do te kaloj ne Kategorinë A. Rezultat i punës së palodhshme të stafit DINAMIKA […]

Më shumë

Write us for more information our dishes